A jednak! Ponadczasowy, wełniany, najwyższej jakości koc to prezent ślubny, za który wdzięczna będzie każda para młoda. Najważniejsze jednak, że to prezent dla obojga.

Każdy z nas był kiedyś na ślubie czy weselu bliskich – przyjaciół, rodziny, znajomych. Przy znacznej większości tych wydarzeń towarzyszy nam rozterka związana z prezentem dla nowożeńców.

“Czego akurat potrzebują?! O czym marzą?! Wiem, czego chciałaby Ona, bo to moja przyjaciółka/siostra/kuzynka ale On…? Pojęcia nie mam co mogłoby ucieszyć ich oboje!”

Znacie to? Odkąd tylko powstała nasza marka nie raz i nie dwa usłyszeliśmy, że ten koc to inwestycja ale to byłby świetnie prezent na ślub! Słyszeliśmy to od osób, które akurat na żadne takie wydarzenie się nie wybierały ale przecież zawsze idealny pomysły prezentowe przychodzą do głowy albo po fakcie albo gdy nie ma komu go dać 🙂

Zatem zapamiętajcie: “kolejny ślub wśród znajomych, kupię im koc!”

Gwarantujemy trafność tej decyzji w 100%. Wełniany koc to idealny synonim ciepła, miłości i pierwszej wspólnie dzielonej przestrzeni na kanapie jako małżeństwo. Spośród naszej oferty na pewno znajdziecie coś co spodoba się Jej oraz Jemu. Choć umówmy się, że w kwestii kolorystycznej raczej zawsze ostatnie słowo będzie należeć do Niej.

Staraliśmy się zaprojektować nasze wzory tak, aby pasowały do większości wnętrz. Wśród naszych kocy znajdziecie i takie odważniejsze, które dodadzą charakteru minimalistycznym, surowszym wnętrzom jak i na przykład jednokolorowe, które lepiej odnajdą się w mieszkaniach z już nieco mocniej narzuconym stylem. A dla niezdecydowanych lub obawiających się o trafność w gusta polecamy Gift Card – voucher do zrealizowania zakupów na wybraną kwotę.

I żyli długo i szczęśliwie!