Gdy tradycyjne rzemiosło spotyka najlepszy design.

Ta współpraca została wyafirmowana przez nas od momentu gdy po raz pierwszy wpadła nam w ucho jakakolwiek wzmianka na temat nowego hotelu butikowego, który (wówczas) wkrótce miał się otworzyć w Krakowie. Z nieśmiałością oglądaliśmy przepiękne zdjęcia wnętrz i pokoi hotelu najpierw marząc o samym pobycie (co akurat zostało zrealizowane bardzo szybko). Przy okazji za zgodą właścicielki zrealizowaliśmy małą sesję zdjęciową naszych kocy. Wnętrze okazało się być genialne pod kątem fotogeniczności. Dzięki idealnie dobranym kolorom ścian, podłóg, dywanów, mebli i dodatków bezwiednie tworzy wspaniałą scenografię z cudownie miękkim światłem.

Warszauer Hotel to nowoczesne miejsce zakorzenione w tradycji. W stylu slow. Czuć w nim miłość do designu, nie rezygnując przy tym z funkcjonalności. Na ścianach wiszą dzieła sztuki a pokoje wyposażone są w meble kultowych marek i projektantów. Bez kompromisów. Wszystko po to aby stworzyć przestrzeń, która koi zmysły, wycisza i emanuje kreatywną energią.

Czy czujemy się wyróżnieni mogąc dodać naszego ciepła wnętrzu najpiękniejszego hotelu butikowego w Polsce? OWSZEM.

Być w otoczeniu takich ikon designu jak Wassily Chair, krzesła Zig-Zag, wśród takich marek jak HAY, &Tradition, Gubi czy Fermi Living to wręcz dla nas ogromny zaszczyt.

Dodatkowo goście odwiedzający hotel mają możliwość zakupu koca Outheres Home x Warszauer Hotel na miejscu lub przechodząc na naszą stronę i wpisując specjalne hasło, które znajdą w swoim pokoju. Co dosłownie oznacza, że podczas pobytu w hotelu możecie wziąć jego kawałek ze sobą do domu.

Zarezerwuj pobyt w hotelu Warszauer w Krakowie i odetchnij.